Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyComposite Autoclave

Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy

dobra jakość Betonowy autoklaw na sprzedaż
dobra jakość Betonowy autoklaw na sprzedaż
Marco, teraz wierzę, że OLYMSPAN jest marką nr 1 dla autoklawu na rynku indyjskim.

——

Marco, twój autoklaw kompozytowy jest naprawdę dobrej jakości i doceniamy Twoją obsługę

—— Juanma Santin

Im Online Czat teraz

Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy

Chiny Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy dostawca
Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy dostawca Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy dostawca Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy dostawca

Duży Obraz :  Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: Jiangsu ,China
Nazwa handlowa: OLYMSPAN
Orzecznictwo: ISO, ASME
Model Number: LHF

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1 set
Cena: USD 5,000~50,000 set
Packaging Details: Shipping standard
Delivery Time: 45 days
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 10 Sets Per Month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
PLC: siemens lub schneider programista: PLC
Średnica: 2 mln Długość: 3M
aplikacji: chemia, wojsko, sport marki: OEM

Opis procesu

Autoklaw kompozytowy jest kluczowym sprzętem do kształtowania i wytwarzania produktów kompozytowych z matrycą polimerową.

Proces formowania w autoklawie polega na zaślepieniu materiału kompozytowego, struktury warstwowej o strukturze plastra miodu lub strukturze klejowej za pomocą worka próżniowego zamkniętego w formie, umieszczonego w autoklawie, w stanie próżniowym (lub nie-próżniowym), po podgrzaniu, ciśnieniu, izolacji (w temperaturze lub w wysokiej temperaturze) ciśnienie trzymające, proces usuwania nadmiaru ciśnienia chłodzenia, co czyni go pożądanym kształtem i stanem jakości procesu formowania. Proces formowania w autoklawie jest szeroko stosowaną strukturą kompozytową, strukturą warstwową o strukturze plastra miodu i metalową lub kompozytową strukturą adhezyjną głównej jednej z metod. Formowanie materiałów polega na zastosowaniu autoklawu w celu zapewnienia jednolitej temperatury i ciśnienia w celu uzyskania środowiska utwardzania, aby uzyskać powierzchnię i wnętrze o wyższej jakości, złożonej strukturze, ogromnym obszarze części kompozytowych.

Oprócz struktury molekularnej żywicy utwardzanie żywicy matrycowej materiału kompozytowego ma również związek z innymi składnikami (utwardzaczem, promotorem przyczepności itp.), Istotnymi czynnikami zewnętrznymi (temperatura, ciśnienie i czas) rola w utwardzaniu) Zazwyczaj mówi się, że te trzy czynniki są głównymi parametrami procesu. Wszystkie metody procesu formowania w autoklawie muszą określać odpowiednie parametry procesu zgodnie z mechanizmem molekularnym żywicy matrycowej. Autoklaw musi mieć funkcję kontrolowania tych parametrów procesu.

Materiały wysokiej jakości

W porównaniu z innymi autoklawami stosujemy wysokiej jakości surowce. Zamiast rurki z tworzywa sztucznego i miedzi wszystkie nasze rurki systemu próżniowego i kanały spalinowe są wykonane ze stali nierdzewnej. A inny wymiennik ciepła przyjmuje również stal nierdzewną zamiast stali węglowej lub miedzi

Ścisła zgodność z wymaganiami specyfikacji

Projektujemy i produkujemy autoklaw kompozytowy ściśle według procesu i zasad działania klienta. Uważaj, że nasz produkt może nie tylko spełnić Twoje wymagania, ale znacznie przekroczyć specjalne wymagania.

Projektuj według różnych potrzeb

Design skierowany na różne rynki. Zaprojektowaliśmy różne typy autoklawów kompozytowych, aby zaspokoić potrzeby różnych rynków, takie jak akcesoria lotnicze, pancerz kuloodporny, przemysł szklarski i nuklearny. Autoklaw typu eksperyment eksperymentalny, autoklaw typu produkcja wojskowa i tak dalej.

Wprowadzenie do autoklawu kompozytowego

Autoklaw kompozytowy jest rodzajem urządzenia procesowego do procesu formowania kompozytu z matrycą polimerową. Sposób użycia tego rodzaju sprzętu do procesu formowania nazywa się kompozytowym autoklawem. Formowanie w autoklawie jest główną metodą wytwarzania kompozytów termoutwardzalnych wzmocnionych ciągłym włóknem. Jest szeroko stosowany w zaawansowanej strukturze kompozytowej, strukturze warstwowej o strukturze plastra miodu i metalowej lub kompozytowej strukturze wiążącej. Kiedy materiał jest formowany, krzepnie przez jednolitą temperaturę i jednolite ciśnienie zapewnione w zbiorniku. Dlatego można uzyskać materiał kompozytowy o wysokiej jakości powierzchni i wewnętrznej, złożonym kształcie i dużej powierzchni.

wprowadzenie metody formowania w autoklawie

Autoklaw kompozytowy jest szeroko stosowany w kraju i za granicą. Służy głównie do produkcji dużych i złożonych komponentów FRP dla przemysłu lotniczego, takich jak elementy skórzane, żeberka, ramy, wszelkiego rodzaju panele ścienne, podłogi i owiewki. Sposób formowania na gorąco może mieć także pewne ograniczenia. Za pomocą tej metody trudno jest stworzyć złożoną strukturę. Jednocześnie metoda ta ma wysokie wymagania dotyczące konstrukcji matrycy, a forma musi mieć dobrą przewodność cieplną. Sztywność termiczna i szczelność.

Podstawowa zasada

Warstwa prepreg zgodnie z wymaganiami określonymi w formie i szczelnie zamknięta w worku próżniowym w autoklawie, autoklaw po podgrzaniu, ciśnieniu, reakcji utwardzania materiału, sprawia, że ​​prepreg jest ślepy do pożądanego kształtu i spełnia wymagania jakościowe procesu komponentowego. Metoda formowania zbiornika na gorąco jest najczęstszą metodą formowania elementów FRP, która może tworzyć struktury wielowarstwowe i laminaty, a także formować komponenty kompozytowe i komponenty klejowe.

Obecnie istnieje kilka rodzajów form odpowiednich do formowania w temperaturze materiału kompozytowego w zbiorniku tłoczącym na gorąco: matryca aluminiowa, forma stalowa, kompozytowa forma z włókna węglowego / żywicy epoksydowej. Ogólnie rzecz biorąc, elementy z materiału kompozytowego o wysokiej dokładności wymiarowej oraz wysokiej wydajności i małej wydajności mogą być wykonane z kompozytowej formy z włókna węglowego / epoksydowej. Forma aluminiowa jest najbardziej odpowiednia do elementów lub produktów płaskich, których dokładność wielkości nie jest zbyt wysoka. Gdy produkt jest dużą partią, najbardziej ekonomicznym i praktycznym jest wybór stalowej matrycy z wysoką precyzją. Utwardzanie matrycy kompozytowej jest związane ze strukturą molekularną żywicy i innych składników, takich jak środek utwardzający, przyspieszacz sieciowania i tak dalej. Warunki zewnętrzne (temperatura, ciśnienie i czas) wpływają na proces utwardzania.

Podanie

Przemysł lotniczy i kosmiczny: produkcja skrzydeł i ogonów samolotów oraz kadłuba; duża rakieta, struktura promu kosmicznego; satelita, panele słoneczne, wysuwane ramię, korpus nośny i elementy statku kosmicznego itp .;

Dziedzina przemysłu zbrojeniowego: rekonstrukcja zbroi ochronnej, broni, hełmu i innych elementów;

Dziedzina przemysłu elektronicznego: antena satelitarna i konstrukcja wsporcza, skrzydło i skorupa ogniwa słonecznego oraz inne elementy;

Przemysł motoryzacyjny: produkcja karoserii, elementu siły, wału napędowego, ramy silnika i elementu wewnętrznego;

Dziedzina transportu kolejowego: złożone szybkobieżne pociągi, drzwi i okna metra itp.

Pole antyterrorystyczne bezpieczeństwa publicznego: kamizelka kuloodporna z materiału kompozytowego, hełm kuloodporny i tak dalej;

Boisko sportowe: rakieta z mieszanego materiału, pręt do skoku, kij golfowy, wioślarstwo i tak dalej.

Medycyna: maszyna medyczna X, rama maszyny CT i wspornik ortopedyczny itp.

zasada działania

Główne parametry

przedmiotów Parametry konstrukcyjne
Efektywna średnica 500-5000 mm
Efektywna długość 1000–40000 mm
Temperatura pracy 100-450 ℃
Ciśnienie robocze 0,5–5,0 MPa
Tempo wzrostu ciśnienia Ciągły 0,05 MPa / min, regulowany
Błąd ciśnienia ± 0,01 MPa
temp. temp. Wskaźnik wzrostu (puste ładowanie) Ciągły 0,5-7 ℃ / min, regulowany
temp. temp. Down down (puste ładowanie) Ciągły 0,5-7 ℃ / min, regulowany
temp. temp. Metoda puchu chłodzenie wodne lub powietrzne
temperatura punktu błąd ± 1-2 ℃
temp. temp. Punkty kontrolne i testowe W zbiorniku i pleśni: 2-20 punktów
próżnia wnękowa -0,098mpa (ciśnienie bezwzględne)
rura próżniowa próżnia 2-20 sposobów, próżnia i testowanie
próba próżniowa próżnia 2-20 sposobów, próżnia i testowanie
ciągła zdolność do pracy ≥50H

System próżniowy

wprowadzenie systemu

Składa się z pompy próżniowej, rurociągu próżniowego, rurociągu próżniowego, rurociągu rezerwowego i próżniowego zbiornika buforowego. Próżnia składa się z czujników ciśnienia, zaworów pneumatycznych i zaworów ręcznych. W każdej próżni jest alarm wycieku ciśnienia. Rurociąg próżniowy: do pomiaru trasy każdej rurki próżniowej i gazociągu. Znajduje się po jednej stronie zbiornika tłoczącego na gorąco. Rurociąg pompujący próżnię, względna niezależność w samodzielnej pracy, gdy w przypadku awarii występuje dowolna linia próżniowa, można ją odciąć od drogi, zmniejszając wpływ na system próżniowy i inny rurociąg próżniowy, w celu podjęcia odpowiednich środki zgodne z rzeczywistą sytuacją, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo systemu próżniowego.

Próżnia 1-20 Droga, próżnia 1-20 Droga, separacja odciągowa, poprzez pompę kontrolną PLC i grupę zaworów próżniowych w celu spełnienia wymagań procesu.

Pompa próżniowa: wyposażenie zgodne z wyposażeniem.

Bufor próżniowy: w zależności od wielkości urządzenia

system kontrolny

wprowadzenie systemu

Korzystanie z profesjonalnego oprogramowania do kontroli temperatury w prasie na gorąco, modułu sterowania temperaturą PLC, czujnika temperatury, czujnika ciśnienia, skrzynki sterującej, linii łącza i tak dalej.

Moduł kontroli temperatury PLC został przyjęty. Dane temperatury w zbiorniku mogą być przesyłane do skrzynki sterującej PLC przez czujnik temperatury, a wartość temperatury w zbiorniku może być wyświetlana w czasie rzeczywistym na komputerze, co jest wygodne i intuicyjne. Program izolacji termicznej automatycznie wywołuje ustawienie temperatury PID, aby zapewnić dokładność i stabilność temperatury w zbiorniku tłoczonym na gorąco.

(1) zbiornik tłoczący na gorąco może zaprojektować wiele punktów temperaturowych, a dane dotyczące temperatury są gromadzone odpowiednio w zbiorniku. Błąd temperatury w zbiorniku jest kontrolowany w zakresie + 0,5 ~ 2.

(2) rura czujnika temperatury i interfejs w zbiorniku są zastrzeżone.

(3) bezpośrednie wyświetlanie wartości temperatury, wygodne i intuicyjne, wygodne dla personelu obsługującego, aby spojrzeć gołym okiem.

(4) zgodnie z procesem różnych produktów można niezależnie skonfigurować szereg procedur procesowych.

(5) czas ogrzewania można kontrolować, a czas ogrzewania można kontrolować i zmieniać zgodnie z wymaganiami różnych procesów produktu.

System grzewczy

wprowadzenie systemu

Za pomocą profesjonalnego oprogramowania do kontroli temperatury w prasie na gorąco, za pomocą termoelementu powietrznego, regulatora mocy modułu sterowania temperaturą PLC, skrzynki sterującej, grzejnika ze stali nierdzewnej, linii łączącej. Dane dotyczące temperatury w zbiorniku są przesyłane do PLC przez termoparę lotniczą. Następnie moc wyjściowa jest dostosowywana do rury grzewczej przez PLC i regulator mocy, a wartość temperatury w zbiorniku jest wyświetlana w czasie rzeczywistym na komputerze, co jest wygodne i intuicyjne. Program izolacji termicznej automatycznie ustawia ustawienie temperatury PID, aby zapewnić dokładność i stabilność temperatury w zbiorniku tłoczonym na gorąco. Specjalna elektryczna rura grzewcza ze stali nierdzewnej 304 szybko się nagrzewa i ma długą żywotność. Wentylator wysokotemperaturowy poprzez cykliczną zmianę temperatury specjalna płyta ciepła z tyłu do przodu ciepło równomiernie rozproszone, awans do osłony wentylatora powrotu do drzwiczek zbiornika, deflektor wiatru do zbiornika bardziej równomierny obieg i dyfuzja ciepła, optymalizacja cyklu cieplnego i wydajności przewodzenia ciepła , cykl cieplny w przód i w tył w zbiorniku, tworząc temperaturę równomierną jednorodność pola temperatury, bez martwego kąta, stałe ciśnienie. Jakość produktu jest inna z powodu nierównomiernej temperatury i ciśnienia w zbiorniku. Po ustawieniu programu pracy układ sterowania działa automatycznie. Po zakończeniu pracy zasilanie jest automatycznie przerywane i wysyłany jest alarm dźwiękowy i świetlny.

wprowadzenie do układu chłodzenia

Układ chłodzenia: rura obiegowa, grupa zaworów regulacji chłodzenia wodą, grupa chłodnic chłodzących, zbiornik wody chłodzącej, wentylator obiegowy, pompa silnika obiegowego, grupa zaworów chłodzenia i tak dalej.

Typ: cykl zamknięty

Medium: oczyść miękką wodę

Poprzez importowany zbiornik zbiorczy i termoparę temperaturową przesyłane do komputerowego systemu sterowania PLC, szybkości cyrkulacji pompy chłodzącej oraz częstotliwości systemu kontroli cyrkulacji wentylatora o wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu, kontrolując w ten sposób szybkość chłodzenia, szybkość chłodzenia (no- obciążenie): 0 ~ 3,5 C / min bezstopniowo regulowane.

Szybkość chłodzenia można kontrolować zgodnie z wymaganiami technicznymi produktu.


Dane techniczne:

Przedmiotów

Jednostka

Dane techniczne i parametry

FJK1.4-1.65 × 4D

FJK1.5-2 × 5D

FJK1,5-2,5 × 5D

FJK1,5-2,68 × 5D

FJK1,5-2,85 × 5D

Średnica wewnętrzna

M.

1,65

2)

2.5

2,68

2,85

Efektywna długość

M.

4

5

5

5

5

Ciśnienie projektowe

Mpa

1.4

1.5

1.5

1.5

1.5

Temperatura projektowa

° C

150

150

150

150

150

Ciśnienie robocze

Mpa

1.3

1.4

1.4

1.4

1.4

Temperatura pracy

° C

150

150

150

150

150

Średni

powietrze

powietrze

powietrze

powietrze

powietrze

Wskaźnik

MM

900

1000

1000

1000

1000

Efektywna objętość

M3

10

18

25

28

31

Waga brutto

T.

7

9

16

25

30

Ogólny wymiar

M.

6 × 2,5 × 3

7 × 2,8 × 3

7 × 3 × 3,5

7,8 × 3,2 × 3,8

9 × 3,5 × 5

WIĘCEJ REFERENCJI

Model nr. Metody kontroli Wewnętrzna średnica
(mm)
Długość
(mm)
Metody ogrzewania Ciśnienie projektowe
(Mpa)
Temperatura projektowa
(℃)
DN1.2-2.5B.3 Półautomatyczny 1200 2500 Para, powietrze i olej 0,65 161
DN1.2-03B.3 Półautomatyczny 1200 3000 0,65 161
DN02-06B.3 Półautomatyczny 2000 6000 0,65 161

Aplikacje:

1. Przemysł szklarski
2. Przemysł ceglarski
3. Przemysł gumowy
4. Przemysł spożywczy
5. Przemysł drzewny
6. Materiały kompozytowe
7. Przemysł tekstylny
8. Przemysł lotniczy

Więcej zalet

1. Utwardzanie autoklawu w wysokiej temperaturze i ciśnieniu.

2. Po ustawieniu temperatury i ciśnienia wszystkie operacje przebiegają automatycznie.

3. Materiał powłoki Q345R z izolacją klasy lotniczej 50 mm.

4. Wydajność wulkanizacji metodą ogrzewania elektrycznego.

5. Cyrkulacja powietrza za pomocą wentylatorów silnika i kanału cyrkulacyjnego.

6. Równomierny rozkład temperatury w wysokiej temperaturze działa na warunkach gumowych.

7. Każda grupa rur grzewczych jest sterowana niezależnie.

8. Napięcie i częstotliwość 380 V / 50 Hz lub postępuj zgodnie z życzeniem klienta.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu olymspan thermal energy equipment co.,ltd

Osoba kontaktowa: marco

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)