Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyComposite Autoclave

Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy

dobra jakość Betonowy autoklaw na sprzedaż
dobra jakość Betonowy autoklaw na sprzedaż
Alex,now I believe that OLYMSPAN is No.1 brand for autoclave in India market.

—— Sandip

Alex,your boiler really good quality and we appreciate your service

—— Membou

Im Online Czat teraz

Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy

Chiny Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy dostawca
Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy dostawca Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy dostawca Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy dostawca

Duży Obraz :  Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: Jiangsu ,China
Nazwa handlowa: OLYMSPAN
Orzecznictwo: ISO, ASME
Model Number: LHF

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1 set
Cena: USD 5,000~50,000 set
Packaging Details: Shipping standard
Delivery Time: 45 days
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 10 Sets Per Month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
PLC: siemens lub schneider programista: PLC
Średnica: 2M Długość: 3M
aplikacji: chemia, wojsko, sport marki: OEM

Opis procesu

Autoklaw kompozytowy jest kluczowym sprzętem do kształtowania i wytwarzania produktów z kompozytów polimerowych.

Proces formowania w autoklawie polega na wycinaniu materiału kompozytowego, struktury warstwowej typu plaster miodu lub struktury adhezyjnej za pomocą worka próżniowego zamkniętego w formie, umieszczonego w autoklawie, w stanie próżniowym (lub niepróżniowym), po podgrzaniu, ciśnieniu, izolacji (w temperaturze lub wysoka temperatura) utrzymywanie ciśnienia, proces obniżania ciśnienia chłodzenia, co czyni go pożądanym kształtem i jakością procesu formowania. Proces formowania w autoklawie jest powszechnie stosowaną strukturą kompozytową, warstwową strukturą typu plastra miodu i strukturą kleju metalowego lub kompozytowego w jednej z głównych metod. Formowanie materiału polega na zastosowaniu autoklawu w celu zapewnienia jednolitej temperatury i ciśnienia w celu osiągnięcia środowiska utwardzania, dzięki czemu uzyskuje się powierzchnię i wnętrze o wyższej jakości, złożonej strukturze, dużej powierzchni części kompozytowych.

Oprócz struktury molekularnej żywicy, utwardzanie żywicy matrycowej materiału kompozytowego jest również związane z innymi składnikami (środek utwardzający, promotor adhezji itp.), Warunki zewnętrzne (temperatura, ciśnienie i czynniki czasowe odgrywają ważną rolę rola w utwardzaniu) Zazwyczaj te trzy czynniki są głównymi parametrami procesu. Wszystkie metody procesu formowania w autoklawie muszą określać odpowiednie parametry procesu zgodnie z mechanizmem molekularnym żywicy matrycowej. Autoklaw musi mieć funkcję kontrolowania tych parametrów procesu.

Wysokiej jakości materiały

W porównaniu z innymi autoklawami używamy wysokiej jakości surowców. Zamiast rur z tworzyw sztucznych i miedzi wszystkie nasze rury próżniowe i przewody gazowe są wykonane ze stali nierdzewnej. Inny wymiennik ciepła stosuje stal nierdzewną zamiast stali węglowej lub miedzi

Ścisłe przestrzeganie wymagań specyfikacji

Projektujemy i produkujemy autoklaw kompozytowy ściśle według procesu i zasad działania klienta. Proszę wierzyć, że nasz produkt może nie tylko spełnić Państwa wymagania, ale znacznie przewyższyć Państwa specjalne wymagania.

Projektuj według różnych potrzeb

Projektowanie skierowane na różne rynki. Zaprojektowaliśmy różne typy autoklawów kompozytowych, aby zaspokoić potrzeby różnych rynków, takich jak akcesoria lotnicze, pancerze kuloodporne, szkło i przemysł jądrowy. Autoklaw typu eksperymentu badawczego, autoklaw typu wojskowego i tak dalej.

Wprowadzenie autoklawu kompozytowego

Autoklaw kompozytowy jest rodzajem urządzeń procesowych do procesu formowania kompozytu z matrycą polimerową. Metoda stosowania tego rodzaju sprzętu do formowania nazywa się autoklawem kompozytowym. Formowanie w autoklawie jest główną metodą wytwarzania kompozytów termoutwardzalnych wzmocnionych włóknami ciągłymi. Jest szeroko stosowany w zaawansowanej strukturze kompozytowej, strukturze warstwowej typu plaster miodu i strukturze łączenia metalu lub kompozytu. Gdy materiał jest formowany, jest zestalany przez jednolitą temperaturę i jednolite ciśnienie zapewnione w zbiorniku. Dlatego można uzyskać materiał kompozytowy o wysokiej powierzchni i jakości wewnętrznej, złożonym kształcie i dużej powierzchni.

wprowadzenie metody formowania w autoklawie

Formowanie autoklawów kompozytowych jest szeroko stosowane w kraju i za granicą. Stosowany jest głównie do produkcji dużych i złożonych elementów FRP kosmicznych, takich jak części skórzane, żebra, ramy, wszelkiego rodzaju panele ścienne, podłogi i owiewki. Metoda formowania na gorąco może również mieć pewne ograniczenia. Za pomocą tej metody trudno jest utworzyć złożoną strukturę. Jednocześnie metoda ta ma wysokie wymagania dotyczące konstrukcji matrycy, a forma musi mieć dobrą przewodność cieplną. Sztywność termiczna i szczelność powietrzna.

Podstawowa zasada

Warstwa prepregu zgodnie z wymaganiami ułożonymi w formie i zamknięta w worku próżniowym w autoklawie, autoklaw po podgrzaniu, ciśnienie, reakcja utwardzania materiału, nadać półwyrobowi prepreg pożądany kształt i spełnić wymagania jakościowe procesu obróbki. Metoda formowania zbiornika do prasowania na gorąco jest najczęstszym sposobem formowania elementów FRP, które mogą tworzyć struktury warstwowe i laminaty, a także mogą tworzyć komponenty kompozytowe i składniki kleju.

Obecnie istnieje kilka rodzajów form nadających się do kształtowania temperatury materiału kompozytowego w zbiorniku do prasowania na gorąco: matryca aluminiowa, forma stalowa, kompozytowa forma z włókna węglowego / żywicy epoksydowej. Ogólnie rzecz biorąc, elementy z materiału kompozytowego o wysokiej dokładności wymiarowej i wysokiej wydajności oraz małej wydajności mogą być wykonane z kompozytowej formy z włókna węglowego / epoksydowego. Forma aluminiowa jest najbardziej odpowiednia dla komponentów lub produktów płaskich, których dokładność wielkości nie jest zbyt wysoka. Gdy produkt ma dużą partię, jest najbardziej ekonomiczny i praktyczny wybór matrycy stalowej z dużą precyzją. Utwardzanie matrycy kompozytowej jest związane ze strukturą molekularną żywicy i innych składników, takich jak utwardzacz, przyspieszacz sieciowania i tak dalej. Warunki zewnętrzne (temperatura, ciśnienie i czas) wpływają na proces utwardzania.

Podanie

Przemysł lotniczy i kosmiczny: produkcja skrzydła i ogona samolotu oraz skorupy kadłuba; duża rakieta, struktura promu kosmicznego; satelita, panele słoneczne, wysuwane ramię, korpus nośny i komponenty statku kosmicznego itp .;

Dziedzina przemysłu zbrojeniowego: rekonstrukcja pancerza ochronnego, broni, kasku i innych elementów;

Dziedzina przemysłu elektronicznego: antena satelitarna i konstrukcja nośna, skrzydło ogniwa słonecznego i powłoka oraz inne elementy;

Przemysł motoryzacyjny: produkcja karoserii samochodowej, części siłowej, wału napędowego, ramy silnika i elementu wewnętrznego;

Dziedzina transportu kolejowego: złożone drzwi i okno szybkiej kolei i metra itp.

Ochrona przed terroryzmem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego: kamizelka kuloodporna z materiału kompozytowego, hełm kuloodporny itd .;

Boisko sportowe: rakieta z materiałami złożonymi, wędka, kij golfowy, wioślarstwo i tak dalej.

Medycyna: maszyna medyczna X, rama maszyny CT i uchwyt ortopedyczny itp.

zasada działania

Główne parametry

przedmiotów Parametry projektowe
Efektywna średnica 500-5000mm
Efektywna długość 1000-40000mm
Temperatura pracy 100-450 ℃
Ciśnienie robocze 0,5-5,0 MPa
Szybkość wzrostu ciśnienia 0.05Mpa / min ciągły, regulowany
Błąd ciśnienia ± 0,01Mpa
temp. Stopa wzrostu (puste ładowanie) 0,5-7 ℃ / min ciągły, regulowany
temp. Stopa opadania (puste ładowanie) 0,5-7 ℃ / min ciągły, regulowany
temp. Metoda w dół chłodzenie wodą lub powietrzem
temp. punktowa błąd ± 1-2 ℃
temp. Punkty kontrolne i testowe W zbiorniku i formie: 2-20 punktów
próżnia wnękowa -0,098mpa (ciśnienie bezwzględne)
rura próżniowa próżnia 2-20 sposobów, próżnia i testowanie
probówka próżniowa próżnia 2-20 sposobów, próżnia i testowanie
ciągła wydajność robocza ≥50 H

System próżniowy

wprowadzenie systemu

Składa się z pompy próżniowej, rurociągu próżniowego, rurociągu próżniowego, rurociągu rezerwowego i próżniowego zbiornika buforowego. Próżnia składa się z czujników ciśnienia, zaworów pneumatycznych i zaworów ręcznych. W każdej próżni występuje alarm wycieku ciśnienia. Rurociąg próżniowy: do pomiaru trasy każdej rury próżniowej i gazociągu. Znajduje się po jednej stronie zbiornika do prasowania na gorąco. Próżniowy rurociąg pompujący, względna niezależność podczas pracy w pojedynkę, kiedy jedna linia próżniowa w przypadku wystąpienia błędu, linia próżniowa może zostać odcięta od drogi, zmniejszając wpływ na układ próżniowy i inny rurociąg próżniowy, aby uzyskać odpowiedni środki zgodne z rzeczywistą sytuacją, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo systemu próżniowego.

Próżnia 1-20 Droga, próżnia 1-20 Droga, separacja ekstrakcji, poprzez sterownik pompy próżniowej PLC i grupę zaworów próżniowych, aby osiągnąć wymagania procesu.

Pompa próżniowa: wyposażenie według wyposażenia.

Zbiornik buforowy próżniowy: w zależności od wielkości urządzenia

system kontroli

wprowadzenie systemu

Korzystanie z profesjonalnego oprogramowania do kontroli temperatury na gorąco, sterownika temperatury PLC, czujnika temperatury, czujnika ciśnienia, skrzynki sterowniczej, linii łącza i tak dalej.

Przyjmuje się moduł regulacji temperatury PLC. Dane temperatury w zbiorniku mogą być przesyłane do skrzynki sterującej PLC przez czujnik temperatury, a wartość temperatury w zbiorniku może być wyświetlana w czasie rzeczywistym na komputerze, co jest wygodne i intuicyjne. Program izolacji termicznej automatycznie wywołuje ustawienie temperatury PID, aby zapewnić dokładność i stabilność temperatury w zbiorniku tłoczonym na gorąco.

(1) Wiele punktów temperaturowych można zaprojektować za pomocą zbiornika do prasowania na gorąco, a dane dotyczące temperatury są gromadzone odpowiednio w zbiorniku. Błąd temperatury w zbiorniku jest kontrolowany w zakresie + 0,5 ~ 2.

(2) rura czujnika temperatury i złącze w zbiorniku są zastrzeżone.

(3) bezpośrednie wyświetlanie wartości temperatury, wygodne i intuicyjne, wygodne dla personelu obsługującego, aby spojrzeć gołym okiem.

(4) zgodnie z procesem różnych produktów, wiele procedur procesowych można ustawić niezależnie.

(5) czas ogrzewania jest kontrolowany, a czas ogrzewania może być kontrolowany i zmieniany zgodnie z wymaganiami różnych procesów produktu.

System grzewczy

wprowadzenie systemu

Korzystając z profesjonalnego oprogramowania do kontroli temperatury na gorąco, za pomocą termopary aero, regulatora mocy modułu regulacji temperatury PLC, skrzynki sterowniczej, grzejnika ze stali nierdzewnej, linii łączącej. Dane temperatury w zbiorniku są przesyłane do sterownika PLC za pomocą termopary lotniczej. Następnie moc wyjściowa jest dostosowywana do rury grzewczej przez PLC i regulator mocy, a wartość temperatury w zbiorniku jest wyświetlana w czasie rzeczywistym na komputerze, co jest wygodne i intuicyjne. Program izolacji termicznej automatycznie ustawia ustawienie temperatury PID, aby zapewnić dokładność i stabilność temperatury w zbiorniku tłoczonym na gorąco. Specjalna elektryczna rura grzejna 304 ze stali nierdzewnej jest szybko podgrzewana i ma długą żywotność. Wentylator wysokotemperaturowy dzięki specjalnej płytce z cyklem temperaturowym ciepła z tyłu do przodu równomiernie rozproszony, przesuwający się do osłony wentylatora powrotnego drzwiczek zbiornika, owiewka do zbiornika bardziej jednorodna cyrkulacja i dyfuzja ciepła, optymalizacja cyklu cieplnego i wydajność przewodzenia ciepła , cykl grzania tam iz powrotem w zbiorniku, temperatura formowania równomierna równomierność temperatury, brak martwego kąta, stałe ciśnienie. Jakość produktu jest inna ze względu na nierówną temperaturę i ciśnienie w zbiorniku. Po ustawieniu programu roboczego system sterowania działa automatycznie. Po zakończeniu pracy zasilanie zostaje automatycznie przerwane, a alarm dźwiękowy i świetlny zostaje wysłany.

wprowadzenie systemu chłodzenia

Układ chłodzenia: rura obiegowa, grupa zaworów regulujących chłodzenie wodą, grupa chłodnic chłodzących, zbiornik wody chłodzącej, wentylator obiegowy, pompa z silnikiem cyrkulacyjnym, grupa zaworu chłodzenia i tak dalej.

Typ: obieg zamknięty

Medium: oczyszczaj miękką wodę

Poprzez zbiornik odbiorczy i termoparę do pomiaru temperatury, przesyłany do sterującego komputera systemu sterowania PLC, szybkości cyrkulacji pompy chłodzącej i częstotliwości systemu kontroli prędkości cyrkulacji wentylatora wysokotemperaturowego i wysokociśnieniowego, kontrolując tym samym szybkość chłodzenia, szybkość chłodzenia (nie- obciążenie): 0 ~ 3,5 C / min regulowane w sposób ciągły.

Szybkość chłodzenia można kontrolować zgodnie z wymaganiami technicznymi produktu.


Dane techniczne:

Przedmiotów

Jednostka

Specyfikacje i parametry

FJK1,4-1,65 × 4D

FJK1,5-2 × 5D

FJK1,5-2,5 × 5D

FJK1,5-2,68 × 5D

FJK1,5-2,85 × 5D

Średnica wewnętrzna

M

1,65

2

2.5

2,68

2,85

Efektywna długość

M

4

5

5

5

5

Ciśnienie projektowe

Mpa

1.4

1.5

1.5

1.5

1.5

Temperatura projektowa

DO

150

150

150

150

150

Ciśnienie robocze

Mpa

1.3

1.4

1.4

1.4

1.4

Temperatura pracy

DO

150

150

150

150

150

Średni

powietrze

powietrze

powietrze

powietrze

powietrze

Wskaźnik

MM

900

1000

1000

1000

1000

Efektywna objętość

M3

10

18

25

28

31

Waga brutto

T

7

9

16

25

30

Ogólny wymiar

M

6 × 2,5 × 3

7 × 2,8 × 3

7 × 3 × 3,5

7,8 × 3,2 × 3,8

9 × 3,5 × 5

WIĘCEJ ODNIESIENIA

Model nr. Metody kontroli Wewnętrzna średnica
(mm)
Długość
(mm)
Metody ogrzewania Ciśnienie projektowe
(Mpa)
Temperatura projektowa
(℃)
DN1,2-2.5B.3 Półautomatyczny 1200 2500 Steam & Air & Oil 0,65 161
DN1.2-03B.3 Półautomatyczny 1200 3000 0,65 161
DN02-06B.3 Półautomatyczny 2000 6000 0,65 161

Aplikacje:

1. Przemysł szklarski
2. Przemysł ceglany
3. Przemysł gumowy
4. Przemysł spożywczy
5. Przemysł drzewny
6. Materiały kompozytowe
7. Przemysł włókienniczy
8. Przemysł lotniczy

Więcej zalet

1. Utwardzanie autoklawu przy wysokiej temperaturze i ciśnieniu.

2. Po ustawieniu temperatury i ciśnienia, wszystkie operacje przebiegają automatycznie.

3. Materiał powłoki Q345R z izolacją klasy samolotu 50 mm.

4. Wydajność wulkanizacji metodą ogrzewania elektrycznego.

5. Obieg powietrza z wentylatorami silnika i kanałem cyrkulacji.

6. Równomierny rozkład temperatury przy wysokiej temperaturze działa na warunki gumowe.

7. Każda grupa rur grzewczych kontrolowana jest niezależnie.

8. Napięcie i częstotliwość 380V / 50Hz, lub postępuj zgodnie z życzeniem klienta.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu olymspan thermal energy equipment co.,ltd

Osoba kontaktowa: alex

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)