Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAutoklaw wulkanizujący

Gumowy wulkanizowany autoklaw z blokadą bezpieczeństwa, automatycznym sterowaniem i ma wysoką temperaturę i niskie ciśnienie

dobra jakość Betonowy autoklaw na sprzedaż
dobra jakość Betonowy autoklaw na sprzedaż
Marco, teraz wierzę, że OLYMSPAN jest marką nr 1 dla autoklawu na rynku indyjskim.

——

Marco, twój autoklaw kompozytowy jest naprawdę dobrej jakości i doceniamy Twoją obsługę

—— Juanma Santin

Im Online Czat teraz

Gumowy wulkanizowany autoklaw z blokadą bezpieczeństwa, automatycznym sterowaniem i ma wysoką temperaturę i niskie ciśnienie

Chiny Gumowy wulkanizowany autoklaw z blokadą bezpieczeństwa, automatycznym sterowaniem i ma wysoką temperaturę i niskie ciśnienie dostawca
Gumowy wulkanizowany autoklaw z blokadą bezpieczeństwa, automatycznym sterowaniem i ma wysoką temperaturę i niskie ciśnienie dostawca Gumowy wulkanizowany autoklaw z blokadą bezpieczeństwa, automatycznym sterowaniem i ma wysoką temperaturę i niskie ciśnienie dostawca

Duży Obraz :  Gumowy wulkanizowany autoklaw z blokadą bezpieczeństwa, automatycznym sterowaniem i ma wysoką temperaturę i niskie ciśnienie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: OLYMSPAN
Orzecznictwo: ISO9001, ASME
Numer modelu: FJK

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD 5,000~50,000 set
Szczegóły pakowania: Standard wysyłki
Czas dostawy: 45 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 30 zestawów na miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
marki: OLYMSPAN lub OEM Cylindra: obrotowe hydrauliczne
Zawór bezpieczeństwa: jeden interfejs urządzenie wahadłowe: jeden wyposażony
średni: Sprężonego powietrza Wody: woda chłodząca
High Light:

autoklaw ciśnieniowy

,

szklany autoklaw

Gumowy wulkanizowany autoklaw z blokadą bezpieczeństwa, automatycznym sterowaniem


1. Szybkie szczegóły:

Średnica wewnętrzna: 2,85 m
Długość skuteczna: 4m, 5m
typ: Autoklaw szklany laminowany; autoklaw aac; autoklaw gumowy do wulkanizacji;
Zastosowania: przemysł motoryzacyjny, lotniczy, przemysł obronny, dekoracja budynków, przemysł gumowy; przemysł szklarski itp.

Autoklaw gumowy wyprodukowany przez OLYMSPAN ma wysoką jakość. Mamy normalny rozmiar, a my możemy produkować zgodnie ze specyfikacją klienta. Na przykład średnica wewnętrzna wynosząca 2,85 mi efektywna długość 4 m lub 5 m jest jednym z naszych autoklawów o normalnej wielkości.

My, OLYMSPAN, możemy produkować różnego rodzaju autoklawy dla klientów. Na przykład laminowany szklany autoklaw do przemysłu szklanego, autoklaw automatyczny w budownictwie, autoklaw gumowy do wulkanizacji kauczuku, autoklaw do drewna do karbonatyzacji drewna i tak dalej.

Nasz autoklaw jest szeroko stosowany w różnych gałęziach przemysłu, takich jak przemysł motoryzacyjny, lotniczy, przemysł obronny, dekoracja budynków, przemysł gumowy; przemysł szklarski i tak dalej.


2. Opis:

Autoklaw jest urządzeniem do procesu dewulkanizacji podczas regeneracji kauczuku, Jest to znana maszyna do regeneracji kauczuku.

Devulcanizer przyjmuje nową technologię dewulkanizacji. W porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami do dewulkanizacji, jest on zaawansowany w następujących punktach.

Proszek regeneracyjny nie musi być mielony tak dobrze, a czas odtworzenia ulega skróceniu; Plastyfikatory, środki regeneracyjne i proszek gumowy można połączyć w devulkalizatorze; żadna zanieczyszczona woda nie zostanie wypuszczona podczas dewulkanizacji; Jakość jest lepsza; Aby otworzyć i zablokować naczynie dewulkanizacyjne jest zautomatyzowane podczas procesu pracy.

Devulcanizer jest poziomym naczyniem ciśnieniowym z przymocowanymi do niego łopatkami mieszającymi. Wał mieszający z wiosłami może obracać się w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Lewe i prawe obracające się wiosła przesuwają materiał w naczyniu poruszającym się wzdłuż wału, aby był dobrze wymieszany i równomiernie rozgrzany.

Devulcanizer wykorzystuje system hydrauliczny do otwierania, zamykania i blokowania drzwi zasilających i drzwi rozładowczych.

Sposób otwierania autoklawu może być automatyczny, ciśnienie hydrauliczne, pneumatyczne.
Poza napędowymi, pneumatycznymi sposobami otwierania drzwi, ma również blokadę bezpieczeństwa. W autoklawie znajdują się elementy grzejne do ogrzewania i wymuszania i chłodzenia urządzenia. Automatycznie kontroluje i wykrywa otwarcie i zamknięcie drzwi, temperaturę, ciśnienie w autoklawie przez sterownik PLC, który jest wstępnym elementem szkła.
Autoklaw szklany jest rodzajem kluczowego wyposażenia, które służy do głębokiego przetwarzania szkła. Aby osiągnąć wymagania bezpieczeństwa szkła laminowanego poprzez proces obróbki ciśnieniowej i cieplnej.
Jest szeroko stosowany w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, przemyśle obronnym, dekoracji budynków itp. Wyposażony jest w zawór bezpieczeństwa, manometr, element temperatury i tak dalej.
Poniżej przedstawiono specyfikację autoklawu. To jest dla twojego refernce. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Dane techniczne:

Przedmiotów

Jednostka

Specyfikacje i parametry

FJK1.4-1.65 × 4D

FJK1,5-2 × 5D

FJK1.5-2.5 × 5D

FJK1.5-2.68 × 5D

FJK1,5-2, 85 × 5D

Średnica wewnętrzna

M

1,65

2

2.5

2,68

2,85

Efektywna długość

M

4

5

5

5

5

Ciśnienie konstrukcyjne

Mpa

1.4

1.5

1.5

1.5

1.5

Temperatura projektowa

DO

150

150

150

150

150

Ciśnienie robocze

Mpa

1.3

1.4

1.4

1.4

1.4

Temperatura pracy

DO

150

150

150

150

150

Średni

powietrze

powietrze

powietrze

powietrze

powietrze

Wskaźnik

MM

900

1000

1000

1000

1000

Objętość efektywna

M3

10

18

25

28

31

Waga brutto

T

7

9

16

25

30

Całkowity wymiar

M

6 × 2,5 × 3

7 × 2,8 × 3

7 × 3 × 3,5

7,8 × 3,2 × 3,8

9 × 3,5 × 5


3. Wnioski:

1. Przemysł szklarski
2. Przemysł ceglarski
3. Przemysł gumowy
4. Przemysł spożywczy
5. Przemysł drzewny
6. Materiały kompozytowe
7. Przemysł włókienniczy
8. Przemysł lotniczy

4. Przewagi konkurencyjne:

Autoklaw jest rodzajem wielkogabarytowego wyposażenia parowego. Może być stosowany do parowania cegieł wapienno-piaskowych, cegieł lotnych, cegieł żużlowych, bloków gazobetonowych, cementu i innych produktów cementowych. Poza tym ma również szerokie zastosowanie w głębokim przetwarzaniu szkła, drewna, gumy, materiałów termoizolacyjnych, lekarstw, gipsu o wysokiej wytrzymałości, wielkości sieci rybackich i tak dalej. Możemy produkować różne formy autoklawów zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Eksperci W naszej firmie wchłonęły zalety zagranicznych podobnych produktów i poprawiły obliczenia wytrzymałościowe, analizując główne części ciśnieniowe i wykonując wszelkiego rodzaju testy warunków skrajnych.

5. Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty ASME, ISO 9001 i inne certyfikaty dla naszych produktów.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu olymspan thermal energy equipment co.,ltd

Osoba kontaktowa: Olymspan

Tel: +8618168813582

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)