Wyślij wiadomość
Dom > produkty > Composite Autoclave >
Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy

Kompozytowy autoklaw 3M o długości CE do utwardzania i obróbki włókien węglowych / gumy

autoklaw z włókna węglowego

autoklaw automatyczny

Miejsce pochodzenia:

Jiangsu ,China

Nazwa handlowa:

OLYMSPAN

Orzecznictwo:

ISO, ASME

Numer modelu:

LHF

Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
PLC:
Siemensa czy Schneidera
programista:
PLC
Średnica:
2m
Długość:
3m
Zastosowanie:
Chemia, wojsko, sport.
Marka:
OEM
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1 set
Cena
USD 5,000~50,000 set
Szczegóły pakowania
Shipping standard
Czas dostawy
45 days
Zasady płatności
T/T
Możliwość Supply
10 Sets Per Month
PRODUKTY POWIĄZANE
Skontaktuj się z nami
86-0519-88722330
Skontaktuj się teraz
Opis produktu
Opis procesu
 

Autoklaw kompozytowy jest kluczowym sprzętem do formowania i produkcji produktów złożonych z matrycy polimerowej.

 

Proces tworzenia autoklawu polega na wypełnieniu materiału kompozytowego, struktury kanapki z pąków lub struktury klejącej workiem próżniowym zamkniętym w formie, umieszczonym w autoklawie,w stanie próżniowym (lub nieprzy próżni), po podgrzewaniu, ciśnieniu, izolacji (w temperaturze lub wysokiej temperaturze) utrzymywanie ciśnienia, chłodzenie, proces łagodzenia ciśnienia, co daje pożądany kształt i stan jakości procesu formowania.Proces formowania autoklawą jest szeroko stosowany kompozytowa struktura, strukturę kanapki z pąków i strukturę kleju metalowego lub kompozytowego w głównej z metod.Odlewanie materiału to stosowanie autoklauwy w celu zapewnienia jednolitej temperatury i ciśnienia w celu osiągnięcia środowiska utwardzania, więc uzyskać powierzchnię i wnętrze wyższej jakości, złożonej struktury, ogromną powierzchnię części złożonych.

 

Oprócz struktury cząsteczkowej żywicy, utwardzanie żywicy macierzystej materiału kompozytowego jest również związane z innymi składnikami (czynnik utwardzający, promotor przyczepności itp.),warunki zewnętrzne (temperatura, czynniki ciśnienia i czasu odgrywają ważną rolę w utwardzaniu) Zazwyczaj te trzy czynniki są uważane za główne parametry procesu.Wszystkie metody procesu formowania w autoklawie muszą określać odpowiednie parametry procesu zgodnie z mechanizmem molekularnym żywicy macierzystej.Autoklaw musi mieć funkcję kontroli tych parametrów procesu.

 

 

Wysokiej jakości materiały

 

W porównaniu z innymi autoklawami, używamy wysokiej jakości surowców.Zamiast rur plastikowych i miedzi, wszystkie nasze rurki i przewody gazowe są wykonane ze stali nierdzewnej.I inne wymiennik ciepła również przyjmuje stali nierdzewnej zamiast stali węglowej lub miedzi

 

Ścisłe przestrzeganie wymogów specyfikacji

Projektujemy i produkujemy autoklaw kompozytowy ściśle zgodnie z procesem klienta i zasadami działania.ale znacznie przekraczają Państwa specjalne wymagania.

 

 

Projektowanie zgodnie z różnymi potrzebami

 

Zaprojektowaliśmy różne rodzaje autoklawów kompozytowych, aby zaspokoić potrzeby różnych rynków, takich jak akcesoria lotnicze, pancerze kuloodporne,Szkło i przemysł jądrowyAutoklaw eksperymentalny, autoklaw wojskowy itp.

 

Wprowadzenie autoklau złożonego

 

Autoklaw kompozytowy to rodzaj sprzętu procesowego do procesu formowania kompozytu polimerowego.Metoda wykorzystania tego rodzaju sprzętu do procesu formowania nazywa się autoklawą kompozytową. Odlewanie autoklawem jest główną metodą wytwarzania ciągłych włókien wzmocnionych kompozytów termowytrzymałych.konstrukcja kanapka z pąków i konstrukcja łącza metalowego lub kompozytowegoPo formowaniu materiał staje się twardy w wyniku jednolitej temperatury i jednolitego ciśnienia w zbiorniku.można uzyskać skomplikowany kształt i duży obszar.

 

wprowadzenie metody formowania autoklawą

 

Odlewanie autoklau composite jest szeroko stosowane w kraju i za granicą.wszelkiego rodzaju panele ścienneW tym samym czasie, w przypadku, gdy wzornictwo nie jest zgodne z wymogami określonymi w niniejszym regulaminie, w przypadku, gdy wzornictwo nie jest zgodne z wymogami określonymi w niniejszym regulaminie, wzornictwo jest zgodne z wymogami określonymi w niniejszym regulaminie.ta metoda ma wysokie wymagania dotyczące projektowania matri, a forma musi mieć dobrą przewodność cieplną, sztywność termiczną i szczelność powietrza.

 

Podstawowa zasada

 

Warstwa prepreg zgodnie z wymaganiami określonymi w formie i zamknięta w worku próżniowym do autoklau, autoklau po podgrzaniu, ciśnieniu, reakcji utwardzania materiału,wykonanie próbek w żądanym kształcie i spełnienie wymogów jakościowych procesu składowego. Metoda formowania zbiornika do prasowania na gorąco jest najczęstszą metodą formowania elementów FRP, które mogą tworzyć struktury sandwich i laminacje,i mogą również tworzyć składniki kompozytowe i składniki klejące.

 

 

Obecnie istnieje kilka rodzajów form nadających się do formowania materiału złożonego w zbiorniku do prasowania na gorąco: matrica aluminiowa, forma stalowa, forma złożona z włókien węglowych / żywicy epoksydowej.Ogólnie, składniki materiału kompozytowego o wysokiej dokładności wymiarowej i wysokiej wydajności i małej wydajności mogą być wykonane z formy kompozytowej z włókna węglowego / epoksy.Formę aluminiową najlepiej nadaje się do komponentów lub płaskich produktów, których dokładność wielkości nie jest zbyt wysokaW przypadku dużych partii produktu, najbardziej ekonomicznym i praktycznym jest wybór stali z wysoką precyzją.i inne składnikiWarunki zewnętrzne (temperatura, ciśnienie i czas) wpływają na proces utwardzania.

 

Zastosowanie

 

Przemysł lotniczy i kosmiczny: produkcja skrzydeł i ogona samolotów oraz powłoki kadłuba; duże rakiety, konstrukcje wahadłowców kosmicznych; satelity, panele słoneczne, ramię rozciągające się,ciało wspierające i elementy statku kosmicznego itp..;

W dziedzinie przemysłu zbrojeniowego: rekonstrukcja pancerzy ochronnych, broni, hełmów i innych elementów;

Obszar przemysłu elektronicznego: antena satelitarna i konstrukcja nośna, skrzydło i powłoka ogniw słonecznych oraz inne elementy;

Przemysł motoryzacyjny: produkcja nadwozia samochodu, części siłowej, wału napędowego, ramy silnika i części wewnętrznych;

Obszar transportu kolejowego: kompozytowy pociąg dużych prędkości i drzwi i okna metra itp.

W dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i zwalczania terroryzmu: kamizelka kuloodporna z materiału kompozytowego, hełm kuloodporny itp.;

Pole sportowe: rakieta z materiałów złożonych, kija skokowa, kija golfowa, wiosłowanie itp.

Medycyna: aparat rentgenowski medyczny, ramka komputera CT i uchwyt ortopedyczny itp.

 

Zasada działania

Główne parametry

pozycje Parametry projektowe
Średnica rzeczywista 500-5000 mm
Efektywna długość 1000-40000 mm
Temperatura pracy 100-450°C
Ciśnienie robocze 00,5-5,0Mpa
Szybkość podnoszenia ciśnienia 00,05Mpa/min ciągłe, regulowane
Błąd ciśnienia ± 0,01Mpa
temp. tempo wzrostu (płytko ładowanie) 0.5-7°C/min ciągłe, regulowane
Temp. Down rate (płytkowanie) 0.5-7°C/min ciągłe, regulowane
metoda temp. dołu chłodzenie wodne lub powietrzne
punkt temp. błąd ±1-2°C
punkty kontrolne i badawcze W zbiorniku i formie: 2-20 punktów
próżnia próżniowa -0,098mpa (ciśnienie bezwzględne)
rurka próżniowa próżnia 2-20 sposobów, próżnia i badanie
próbek próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próby próżnia 2-20 sposobów, próżnia i badanie
ciągła zdolność do pracy ≥50H

 

System próżniowy

wprowadzenie systemu

Składa się z pompy próżniowej, rurociągu próżniowego, rurociągu próżniowego, rurociągu w stanie gotowości i zbiornika buforowego próżniowego.W każdym próżni jest alarm o wycieku ciśnienia.. rurociąg próżniowy: do pomiaru trasy każdej rury próżniowej i rurociągu gazowego.względna niezależność w pracy samodzielnej, gdy w przypadku wystąpienia usterki, każda linia próżniowa może zostać odcięta od drogi, zmniejszając wpływ na system próżniowy i inne rurociągi próżniowe,w celu podjęcia odpowiednich środków zgodnie z rzeczywistą sytuacją, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo systemu próżniowego.

Próżnia 1-20 Droga, próżnia 1-20 Droga, oddzielenie ekstrakcji, poprzez kontrolę PLC pompy próżniowej i grupy zaworów próżniowych w celu osiągnięcia wymagań procesu.

Pompa próżniowa: wyposażenie zgodnie z wyposażeniem.

Zbiornik buforowy próżniowy: według wielkości urządzenia

 

system sterowania

wprowadzenie systemu

Korzystając z profesjonalnego oprogramowania do sterowania temperaturą w gorącej prasie, modułu sterowania temperaturą PLC, czujnika temperatury, czujnika ciśnienia, skrzynki sterującej, linii łącznikowej i tak dalej.

Moduł sterowania temperaturą PLC jest przyjmowany. Dane o temperaturze w zbiorniku mogą być przekazywane do skrzynki sterowania PLC za pośrednictwem czujnika temperatury,i wartość temperatury w zbiorniku może być wyświetlana w czasie rzeczywistym na komputerzeProgram izolacji cieplnej automatycznie wywołuje ustawienie temperatury PID, aby zapewnić dokładność i stabilność temperatury w zbiorniku o gorącej presie.

(1) W zbiorniku do prasowania na gorąco można zaprojektować wiele punktów temperatury, a dane o temperaturze są odpowiednio gromadzone w zbiorniku.Błąd temperatury w zbiorniku jest kontrolowany w zakresie + 0.5 ~ 2.

(2) przewód czujnika temperatury i interfejs w zbiorniku są zarezerwowane.

(3) bezpośredni wyświetlacz wartości temperatury, wygodny i intuicyjny, wygodny dla personelu obsługującego do oglądania gołym okiem.

(4) w zależności od procesu różnych produktów, można samodzielnie ustanowić szereg procedur przetwarzania.

(5) czas ogrzewania jest sterowany, a czas ogrzewania można kontrolować i zmieniać zgodnie z wymaganiami różnych procesów produkcyjnych.

 

system ogrzewania

wprowadzenie systemu

 

Korzystając z profesjonalnego oprogramowania do sterowania temperaturą w gorącej prasie, za pomocą termopary aerodynamicznej, modulu regulacji temperatury PLC, regulacji mocy, skrzynki sterującej, grzejnika ze stali nierdzewnej, linii łącznikowej.Dane o temperaturze w zbiorniku są przesyłane do sterownika PLC za pośrednictwem termopary lotniczejNastępnie moc wyjściowa jest dostosowywana do rurki grzewczej przez PLC i regulator mocy, a wartość temperatury w zbiorniku jest wyświetlana w czasie rzeczywistym na komputerze,który jest wygodny i intuicyjnyProgram izolacji termicznej automatycznie ustawia temperaturę PID, aby zapewnić dokładność i stabilność temperatury w zbiorniku na gorąco.Specjalny 304 stalowy rurka elektryczna ogrzewa szybko i ma długą żywotność. wysokiej temperatury wentylator przez temperaturę cyklu specjalnej płytki ciepła z tyłu do przedniej ciepła równomiernie rozproszone, postępując do drzwi zbiornika zwrot w kieszeni wentylatora,deflektor wiatrowy do zbiornika bardziej jednolita cyrkulacja ciepła i dyfuzja, optymalizacja cyklu cieplnego i efektywności przewodzenia ciepła, cykl ciepła do przodu i do tyłu w zbiorniku, kształtujący temperaturę jednolitego pola temperatury jednolitość, brak martwego kąta, stałe ciśnienie.Jakość produktu różni się ze względu na nierówną temperaturę i ciśnienie w zbiornikuPo ustawieniu programu pracy, system sterowania działa automatycznie. Po zakończeniu pracy, prąd jest automatycznie przerwany i sygnał alarmowy dźwięku i światła jest wysyłany.

 

wprowadzenie systemu chłodzenia

 

System chłodzenia: rurka cyrkularna, grupa zaworu regulacyjnego chłodzenia wodą, grupa chłodnicy chłodzącej, zbiornik wody chłodzącej, wentylator cyrkularny, pompa cyrkularna silnika, grupa zaworu chłodzącego itp.

Typ: zamknięty cykl obwodniczy

Średnie: oczyszczanie wody miękkiej

Za pośrednictwem zbiornika zbiornika importowego i termopary temperatury, przekazywane do systemu sterowania komputerem PLC,system regulacji częstotliwości krążenia wentylatora o wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu, dzięki czemu szybkość chłodzenia jest kontrolowana, szybkość chłodzenia (bez obciążenia): 0 ~ 3,5 C / min, ustawialna ciągle.

Prędkość chłodzenia można kontrolować zgodnie z wymaganiami technicznymi produktu.

 


 

Specyfikacje:

Pozycje

Jednostka

Specyfikacje i parametry

FJK1.4-1.65×4D

FJK1.5-2×5D

FJK1.5-2.5×5D

FJK1.5-2.68×5D

FJK1.5-2.85×5D

Wnętrza średnicy

M

1.65

2

2.5

2.68

2.85

Efektywna długość

M

4

5

5

5

5

Ciśnienie projektowe

MPa

1.4

1.5

1.5

1.5

1.5

Temperatura projektowa

°C

150

150

150

150

150

Ciśnienie robocze

MPa

1.3

1.4

1.4

1.4

1.4

Temperatura pracy

°C

150

150

150

150

150

Średnie

 

powietrze

powietrze

powietrze

powietrze

powietrze

Wskaźnik

MM

900

1000

1000

1000

1000

Efektywna objętość

M3

10

18

25

28

31

Waga brutto

T

7

9

16

25

30

Wymiar ogólny

M

6 × 2,5 × 3

7 × 2,8 × 3

Siedem razy trzy razy trzy.5

7.8x3.2x3.8

9 × 3,5 × 5

 

Więcej informacji

Model nr. Metody kontroli Średnica wewnętrzna
(mm)
Długość
(mm)
Metody ogrzewania Naciski projektowe
(Mpa)
Temperatura projektowa
(°C)
DN1.2-2.5B.3 Słoneczne 1200 2500 Pary i powietrze i ropa naftowa 0.65 161
DN1.2-03B.3 Słoneczne 1200 3000 0.65 161
DN02-06B.3 Słoneczne 2000 6000 0.65 161
 

 

Zastosowanie:
 
1Przemysł szklany
2Przemysł cegłowy
3Przemysł kauczuk
4Przemysł spożywczy
5Przemysł drewniany
6. Materiały złożone
7Przemysł tekstylny
8Przemysł lotniczy

 

 

 

Kolejne korzyści

1- Utrzymuje autoklawę przy wysokiej temperaturze i ciśnieniu.

2/Kiedy temperatura i ciśnienie zostaną ustawione, /cała operacja będzie automatyczna.

3Materiał powłoki Q345R z izolacją 50 mm dla samolotów.

4Wykonanie wulkanizacji metodą elektrycznego ogrzewania.

5. cyrkulacja powietrza z wentylatorami i kanałem cyrkulacji.

6Równomierne rozkład temperatury z wysoką temperaturą działa na warunkach gumowych.

7Każda grupa rur grzewczych kontrolowana niezależnie.

8. napięcie i częstotliwość 380V/50Hz, lub na żądanie klienta.

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Autoklaw AAC Dostawca. Prawa autorskie © 2013-2024 aac-autoclave.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.